EREL GROUP Sakala Residents

Sakala 16
Tallinn
Harjumaa
Eesti
Tel.:+372 6108780
Voodikohti: 42

Informatsioon

Majutus Tallinnas - Sakala Residentsi külaliskorterid
 
Sakala Residents asub Tallinna kesklinnas, vaikses rohelises piirkonnas, kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Tallinna keskaegsest vanalinnast.
 
Sakala Residents pakub ideaalset ja samas ka säästlikku majutust avarates 1-4 toalistes korterites nii turistile kui ka ärimehele, kes on väsinud hotellides elamisest. Korteris elamine pakub kõiki hotellimugavusi ning lisaks küllaldaset ruumi, vabadust ja paindlikkust, et tunda end nagu kodus. Kõik korterid on piisavalt ruumikad, et end hästi tunda, puhata, sõpru võõrustada, või kasvõi külalistele õhtusööke korraldada.
 
Enamus korterid on Standard klassi korterid kuid on ka 1 Äriklassi korter (korter 4) ning 2 Äriklassi "sviit-korterit" (korterid 8 ja 10).

Kõikides Standard klassi korterites on kaabel-TV, LAN Internetiühendus. Äriklassi korterites on Digi-televisioon, LAN ning WiFi internetiühendused.
 
Kui soovite end päevategemistest puhata eestipäraselt, siis soovitame teil valida saunaga korter. Autoga reisijatele on olemas ka mugav parkimisvõimalus residentsi ees, teistele pakume aga tasuta transfeeri saabumisel. Äriklassi "sviit-korterite" puhul pakume tasuta transfeeri ka lahkumisel.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Finland | Europe    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ