Arma Ratsatalu

Rutja küla, Vihula vald
Lääne-Virumaa
Eesti
Tel.:+37253403806
Voodikohti: 13

Informatsioon

Arma ratsatallu on oodatud kõik hobusehuvilised- vaheaegadel toimuvad lastele ratsalaagrid, ratsutamise õpe aastaringselt, erinevad ekskursiooniprogrammid kooli- ja lasteaiagruppidele. Peredele on võimalus tulla ööbima, käia vankrisõidul, loodusrajal või pidada meie püstkojaplatsil või puhkemajas mõni tore pereüritus. Meie talus saab ka ratsutamisteraapias käia, mis on mõeldud nii vaimse- kui füüsilise puudega inimestele kui ka neile, kelle elu on lihtsalt ummikus ja tundub, et mittemiski enam rõõmu ei valmista.

Arma Ratsatalu on pereettevõte, mis sai alguse aastal 2002. aastal, mil alustasime tallide ja hobumajanduse arendamist. Nüüdseks oleme laienenud ja valminud on ka puhkemaja. Üritusi pidada ja ööbida saab ehedas palkpuhkemajas, kus õdus ruum kaminaga 30le inimesele (pääs ka ratastooliga),   ülakorrusel mugavad toad (13 põhikohta + lisakohad) ja saunaelamusteks puuküttega saun ning avar terrass.

Talu asub rannakülas nimega Rutja, meie kant on väga armastatud puhkepiirkond ja mereni on talust vaid 200m. Läheduses asub vahvaid külapidusid korraldav Karepa rahvamaja, kaunis liivarand Härgliival, väikesadamad, Toolse ordulinnus kus mereröövli elu saab proovida, jaanalinnufarm ja ravimtaimeaed.

Teid ootavad perenaine Mare, peremees Arvi ja pisike peretütar Agnes.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Finland | Europe    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ